osi─ůgni─Öcia 2015/2016

osi─ůgni─Öcia 2016/2017

osi─ůgni─Öcia 2017/2018

  Osi─ůgni─Öcia 2018/2019

 

 konkursy kuratoryjne organizowane przez ko

 

 L.p.

 
Nazwa przedmiotu

 
Etap wojewódzki


finali┼Ťci
/laureaci

 
Opiekun

  1. j.niemiecki2

Liwia Borau IIIf - finalistka

 Oskar Kucmann IIIg
- finalista

 mgr
Anna Kamińska
 2. j.angielski 1 Emilia Kiedrowicz IIIb - finalistka

 

mgr
Małgorzata Delikta

 3. j.polski 2

Paulina Tubaja IIIb - finalistka

Michalina Rudnik IIIb - finalistka

mgr
Magdalena Skrzyńska


 4. chemia 1 Aleksandra Ossowska IIIc - finalistka

 

mgr Ludmiła Smołuch

 5. fizyka 2

  Rados┼éaw Majer IIIb - finalista

Wiktor Prabucki IIIa -finalista

 

mgr Marlena Steinke

 6. matematyka 1Rados┼éaw Majer IIIb -laureat

 

mgr Hanna Adamowicz

 7. geografia 2

 Aleksandra Grubicka IIIb - finalistka

Julia Lichoń IIIf - finalistka

 mgr
Mirella Stanisławska
 8. informatyka 1Rados┼éaw Majer IIIb
-laureat

 

mgr
El┼╝bieta Weltrowska

 9. religia 1 Agata Warsi┼äska IId
-laureatka
 mgr
Barbara Pawlak

 

 Mi─Ödzynarodowy konkurs  Kangur Matematyczny

klasa III - junior

Majer Rados┼éaw IIIb - wynik bardzo dobry - opiekun  Hanna Adamowicz
Chodzi┼äski Szymon IIIa - wyró┼╝niony - opiekun  Hanna Adamowicz
Prabucki Wiktor IIIa - wyró┼╝niony - opiekun  Hanna Adamowicz
B┼éaszkowski Jakub IIIa - wyró┼╝niony -opiekun  Hanna Adamowicz
Skorowska Julia IIIg - wyró┼╝niona - opiekun  Hanna Adamowicz

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Lwi─ůtko

Majer Rados┼éaw IIIb - uzyska┼é tytu┼é taona - opiekun  Marlena Steinke
Wiktor Prabucki IIIa - uzyskała tytuł taona - opiekun Marlena Steinke

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE 

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osi─ůgni─Öcia

Opiekun

1 III 2019
XXI Ogólnopolski konkurs krasomówczy
im.Wojciecha Korfantego  "Dobro─ç bez odwagi jest niewiele warta"

Regionalny Instytut Kultury Katowice

  I miejsce

Maksymilian Tachasiuk IIIa

 

 mgr
Aleksandra Falkowska

 8 III 2019

Eliminacje fina┼éowe 
w
Ogólnopolskim konkursie krasomówczym
im.Wojciecha Korfantego  "Dobro─ç bez odwagi jest niewiele warta"

 

 Regionalny Instytut Kultury Katowice

nagroda publiczno┼Ťci

Maksymilian Tachasiuk IIIa

 

 mgr
Aleksandra Falkowska

 26 III 2019
 S┼éupska Liga Matematyczna im.Zdzis┼éawa Matuskiego
 Akademia Pomorska
w Słupsku
Instytut Matematyki

 finalista

Radosław Majer IIIb

finalistka

Aleksandra Ja┼╝d┼╝ewska IIIb

 

 

mgr
Hanna Adamowicz

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE I REJONOWE 

 

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osi─ůgni─Öcia

Opiekun

 6 II 2019
 X Powiatowy Konkurs J─Özyka Angielskiego
 Szko┼éa Podstawowa nr 7 Chojnice

 I miejsce

Julia Kamińska IIIb

 mgr
Małgorzata Delikta
 28 II 2019
 X Powiatowy konkurs j─Özyka polskiego
"Z poprawn─ů polszczyzn─ů za pan brat"
 SP nr 7
Chojnice

 III miejsce

Aleksandra Ja┼╝d┼╝ewska IIIb

 III miejsce

Julia Falkowska IIId

 III miejsce

Oskar Werski IIIf

 

 

 

 mgr
Magdalena Skrzyńska

 

mgr
Aleksandra Falkowska

 

mgr
Aleksandra Falkowska

 16 IV 2019
 Pomorska Liga Zadaniowa "Zdolni
z Pomorza"

 O┼Ťrodek Doskonalenia Nauczycieli S┼éupsk

Radosław Majer III b

  fizyka

laureat - etap powiatowy
finalista -etap wojewódzki

matematyka

laureat - etap powiatowy

informatyka

laureat - etap powiatowy
finalista -etap wojewódzki

Maksymilian Porożyński IIIb

 chemia

laureat - etap powiatowy
finalista -etap wojewódzki

Julia Kamińska IIIb

biologia

laureat - etap powiatowy
finalista -etap wojewódzki

Kajetan Wódzik IIIf

biologia

laureat - etap powiatowy
 

 

 

 

mgr
Marlena Steinke

 

 

 mgr
Hanna Adamowicz

 

 

mgr
El┼╝bieta Weltrowska

 

 

 

mgr
Wiesława Habecka

 

 

 

 

mgr
Wiesława Habecka

 

 

 

 mgr
Wies┼éawa Habecka 

 20 V 2019
 XXXVI Wojewódzki konkurs recytatorski poezji polskiej - etap wojewódzki
 MDK Sopot

 I miejsce

Maksymilian Tachasiuk IIIa 

 

mgr
Aleksandra Falkowska