osiągnięcia 2015/2016

osiągnięcia 2016/2017

osiągnięcia 2017/2018

  Osiągnięcia 2018/2019

 

 konkursy kuratoryjne organizowane przez ko

 

 L.p.

 
Nazwa przedmiotu

 
Etap wojewódzki


finaliści
/laureaci

 
Opiekun

  1. j.niemiecki2

Liwia Borau IIIf - finalistka

 Oskar Kucmann IIIg
- finalista

 mgr
Anna Kamińska
 2. j.angielski 1 Emilia Kiedrowicz IIIb - finalistka

 

mgr
Małgorzata Delikta

 3. j.polski 2

Paulina Tubaja IIIb - finalistka

Michalina Rudnik IIIb - finalistka

mgr
Magdalena Skrzyńska


 4. chemia 1 Aleksandra Ossowska IIIc - finalistka

 

mgr Ludmiła Smołuch

 5. fizyka 2

  Radosław Majer IIIb - finalista

Wiktor Prabucki IIIa -finalista

 

mgr Marlena Steinke

 6. matematyka 1Radosław Majer IIIb -laureat

 

mgr Hanna Adamowicz

 7. geografia 2

 Aleksandra Grubicka IIIb - finalistka

Julia Lichoń IIIf - finalistka

 mgr
Mirella Stanisławska
 8. informatyka 1Radosław Majer IIIb
-laureat

 

mgr
Elżbieta Weltrowska

 9. religia 1 Agata Warsińska IId
-laureatka
 mgr
Barbara Pawlak

 

 Międzynarodowy konkurs  Kangur Matematyczny

klasa III - junior

Majer Radosław IIIb - wynik bardzo dobry - opiekun  Hanna Adamowicz
Chodziński Szymon IIIa - wyróżniony - opiekun  Hanna Adamowicz
Prabucki Wiktor IIIa - wyróżniony - opiekun  Hanna Adamowicz
Błaszkowski Jakub IIIa - wyróżniony -opiekun  Hanna Adamowicz
Skorowska Julia IIIg - wyróżniona - opiekun  Hanna Adamowicz

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Lwiątko

Majer Radosław IIIb - uzyskał tytuł taona - opiekun  Marlena Steinke
Wiktor Prabucki IIIa - uzyskała tytuł taona - opiekun Marlena Steinke

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE 

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osiągnięcia

Opiekun

1 III 2019
XXI Ogólnopolski konkurs krasomówczy
im.Wojciecha Korfantego  "Dobroć bez odwagi jest niewiele warta"

Regionalny Instytut Kultury Katowice

  I miejsce

Maksymilian Tachasiuk IIIa

 

 mgr
Aleksandra Falkowska

 8 III 2019

Eliminacje finałowe 
w
Ogólnopolskim konkursie krasomówczym
im.Wojciecha Korfantego  "Dobroć bez odwagi jest niewiele warta"

 

 Regionalny Instytut Kultury Katowice

nagroda publiczności

Maksymilian Tachasiuk IIIa

 

 mgr
Aleksandra Falkowska

 26 III 2019
 Słupska Liga Matematyczna im.Zdzisława Matuskiego
 Akademia Pomorska
w Słupsku
Instytut Matematyki

 finalista

Radosław Majer IIIb

finalistka

Aleksandra Jażdżewska IIIb

 

 

mgr
Hanna Adamowicz

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE I REJONOWE 

 

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osiągnięcia

Opiekun

 6 II 2019
 X Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego
 Szkoła Podstawowa nr 7 Chojnice

 I miejsce

Julia Kamińska IIIb

 mgr
Małgorzata Delikta
 28 II 2019
 X Powiatowy konkurs języka polskiego
"Z poprawną polszczyzną za pan brat"
 SP nr 7
Chojnice

 III miejsce

Aleksandra Jażdżewska IIIb

 III miejsce

Julia Falkowska IIId

 III miejsce

Oskar Werski IIIf

 

 

 

 mgr
Magdalena Skrzyńska

 

mgr
Aleksandra Falkowska

 

mgr
Aleksandra Falkowska

 16 IV 2019
 Pomorska Liga Zadaniowa "Zdolni
z Pomorza"

 Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Słupsk

Radosław Majer III b

  fizyka

laureat - etap powiatowy
finalista -etap wojewódzki

matematyka

laureat - etap powiatowy

informatyka

laureat - etap powiatowy
finalista -etap wojewódzki

Maksymilian Porożyński IIIb

 chemia

laureat - etap powiatowy
finalista -etap wojewódzki

Julia Kamińska IIIb

biologia

laureat - etap powiatowy
finalista -etap wojewódzki

Kajetan Wódzik IIIf

biologia

laureat - etap powiatowy
 

 

 

 

mgr
Marlena Steinke

 

 

 mgr
Hanna Adamowicz

 

 

mgr
Elżbieta Weltrowska

 

 

 

mgr
Wiesława Habecka

 

 

 

 

mgr
Wiesława Habecka

 

 

 

 mgr
Wiesława Habecka