osiągnięcia 2013/2014

osiągnięcia 2014/2015

osiągnięcia 2015/2016

  Osiągnięcia 2016/2017

 konkursy kuratoryjne

 

 L.p.

 
Nazwa przedmiotu

 
Etap wojewódzki


finaliści
/laureaci

 
Opiekun

 1.

 j.niemiecki

1

 

Albert Raith IIb



mgr
Paulina Dropiewska

2.
 matematyka 1 Barbara Mindak IIb
 mgr
Hanna Adamowicz
 3.fizyka
1

Albert Raith IIb

mgr
Marlena Steinke
 4. informatyka 2

 Szymon Kulas IIId

Hubert Pawlak IIIa

 mgr
Elżbieta Weltrowska

mgr
Wojciech Lewiński

 5. geografia1

Łukasz Domachowski IIIc

  mgr
Bożena Rekowska

6.

 j.polski

3

Aleksandra Gostomska IIIe

Barbara Mindak IIb

Drozd Julia IId

mgr
Anna Buchwald

mgr
Aleksandra Falkowska

mgr
Marta Szczukowska

 7. biologia

4

Barbara Mindak IIb - laureatka

 Błażej Buchwald IIIc - laureat

 Aleksandra Gostomska IIIe - laureatka

Albert Woroniecki IIIa

mgr
Wiesława Habecka

 

 

inż
Ewa Sobieraj

 8. religia 4

 Agata Warsińska Id - laureatka


Aleksandra Glaza IIId - laureatka

 Martyna Lichoń IIe

Paweł Mańkowski IIb

 

 mgr
Barbara Pawlak

 

mgr
Anna Synoradzka

 

Międzynarodowy  Konkurs Matematyczny Pangea

Radosław Majer Ib - finalista - opiekun  Hanna Adamowicz

Barbara Mindak IIb - finalistka - opiekun  Hanna Adamowicz

 Nadia Czarnecka IIId - finalistka - opiekun  Hanna Adamowicz

 

Międzynarodowy  Konkurs Fizyczny Lwiątko 2017

Albert Raith IIIa - tytuł kaona - opiekun  Marlena Steinke

Barbara Mindak IIb - tytuł taona - opiekun  Marlena Steinke

 Szymon Chodziński Ia - tytuł taona- opiekun  Marlena Steinke

 

Międzynarodowy  Konkurs Matematyczny Kangur

 Chodziński Szymon Ia - wynik bardzo dobry - opiekun H.Adamowicz

Wiktor Prabucki Ia- wynik bardzo dobry - opiekun H.Adamowicz

Radosław Majer Ib - wyróżniony- opiekun  H.Adamowicz

Liwia Borau If - wyróżniony - opiekun Kamila Remus

Pawłowska Agnieszka IId - wynik bardzo dobry - opiekun H.Adamowicz

Mańkowski Paweł IIb - wyróżniony- opiekun  H.Adamowicz

Mindak Barbara IIb - wyróżniony- opiekun  H.Adamowicz

Lamczyk Magdalena IIIc - wyróżniony- opiekun  Kamila Remus

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE 

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osiągnięcia

Opiekun


13 X 2016


Ogólnopolski Konkurs Twórczego
Używania Umysłu 


Stowarzyszenie Twórcze
i Edukacyjne WYSPA

 
laureaci

Barbara Mindak IIb
Jeremi Mrówczyński IIb

 

mgr
Aleksandra Falkowska

 5 XII 2016
 Ogólnopolski konkurs Multitest
z geografii
 Centrum Edukacji Szkolnej

 Laureatka

Barbara Mindak IIb

 

mgr
Mirella Stanisławska

 29 I 2017
 IX Ogólnopolski Festiwal Twórczości Patriotycznej ZSO nr 2 Gdańsk,
Stowarzyszenie Miłośników Polskiej Tradycji,
ZSP Gdańsk

 I miejsce

Zuzanna Kowalczyk IId

III miejsce

Alaksandra Gostomska IIIe

V miejsce

Wiktoria Belke IIIa

 

 

 

mgr
Małgorzta Bratz -Ciemińska

 10 I 2017
 Ogólnopolski konkurs przedmiotowy PINGWIN 2016
 Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

 laureat

Albert Raith IIb

 mgr
Paulina Dropiewska
 10 III 2017
 Ogólnopolski Konkurs Gimnazjalne Potyczki
 Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości,
Departament Edukacji
i Wydawnictw,
NBP

 IV miejsce

Milena Kłopotek -Główczewska IIIa
Paweł Pawłowski IIIa
Iwona Zakrzewska IIIa

 

 

mgr
Grażyna Pietrzak

 18 III 2017
 Eliminacje Mistrzostw Polski
w Tańcu Sportowym
  Klub Sportowy Cobra,
Polski Związek Tańca Sportowego

kat. Małe Grupy

 I miejsce

Marta Lamczyk IIIc
Magdalena Lamczyk IIIc

kat.Duże Formacje

I miejsce

 Marta Lamczyk IIIc
Magdalena Lamczyk IIIc

 kat.  Fantasy Show Duety

III miejsce

Marta Lamczyk IIIc
Magdalena Lamczyk IIIc

 
 9 IV 2017
Ogólnopolski konkurs Służba Samorządowa
  Fundacja Hotele Polskie Dzieciom


 I miejsce

klasa IIb

 
mgr
Wiesława Gołuńska
 24 IV 2017
 Ogólnopolski Konkurs  Liga Matematyczna im.Zdzisława Matuskiego
 Instytut Matematyki Akademii Pomorskiej
w Słupsku,
I LO Słupsk

 finalista

Radosław Majer Ib

Maja Czarnecka IIId

 

mgr
Hanna Adamowicz

 17 V 2017
 Ogólnopolski konkurs Geologiczno -Środowiskowy Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro"
 Państwowy Instytut Geologiczny Warszaw,
Państwowy Instytut Badawczy Oddział Geologii
i Morza Gdańsk

 III miejsce

Katarzyna Orłowska IIId

 

mgr
Mirella Stanisławska

 26-28 V 2017
 Ogólnopolski konkurs "Poznajemy Ojcowiznę"

PTTK
Warszawa,
MEN
Warszawa

kat. prac multimedialnych

 II miejsce

Iwona Zakrzewska IIIa

 

mgr
Mirella Stanisławska

 9 VI 2017
 XX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej Pamięci św. Jana Pawła II
i św. Jana Chrzciciela - patrona Chojnic CREDO 2017
 SP 1
Chojnice

 I miejsce

Czarnecka Maja IIId
Czarnecka Nadia IIId
Kuklińska Paulina IIId
Wojtala Jakub IIIe
Flohr Mateusz IIId
Terlecki Jerzy IIIe

III miejsce

Celina Lesman IIa

 

 

 

mgr
Mirosława Węsierska -Karasiewicz

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE I REJONOWE 

 

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osiągnięcia

Opiekun


22 X 2016


Konkurs Piosenki
Francuskiej 


Towarzystwo Polsko -Francuskie
w Człuchowie

 
I miejsce

Maja Czarnecka IId
Nadia Czarnecka IId

 

   mgr
Mirosława Węsierska Karasiewicz

 16 XI 2016
 X Powiatowy Konkurs Krasomówczy
 ZS
Chojnice

 I miejsce

Maksymilian Tachasiuk Ia

 
mgr
Aleksandra Falkowska

 15 XII 2016
X Powiatowy konkurs języka niemieckiego "Deutsch macht Spaß"
 Gimnazjum 2 Chojnice

 III miejsce

Paweł Kowal IIc

 mgr
Paulina Dropiewska
 17 XII 2016
 XIII Wojewódzki Konkurs Wokalny Kolęd
i Pastorałek
 Pałac Młodzieży Gdańsk

 II nagroda

zespół wokalny naszej szkoły

 

mgr
Mirosława Węsierska Karasiewicz

 28 II 2017
Wojewódzki Konkurs Ekologiczny
 Gimnazjum Jezuitów Gdynia,
CEN Gdańsk

 finalistka

Magdalena Lamczyk IIIc

 
mgr
Wiesława Habecka
 10 III 2017
 Wojewódzko -Metropolitarny Konkurs Biblijny - etap rejonowy
 Akcja Katolicka Archidiecezji Gdańskiej

 III miejsce

Radosław Majer Ib

 
mgr
Barbara Pawlak
 14 III 2017
 Miejsko-gminny konkurs plastyczny "Koleją
w szeroki świat"

 CHCK

 I miejsce

Zuzanna Kowalczyk IId

 

mgr
Ewa Dorszyńska

 23 III 2017
Powiatowy Konkurs Matematyczny
"Z Ekonomią
za Pan Brat"
 ZS nr 7
Chojnice

 II miejsce

Majer Radosław Ib

Ossowska Aleksandra Ic

Warsińska Agata Id

 mgr
Hanna Adamowicz

mgr
Beata Fortuńska

mgr
Anna Tobolewska

 23 III 2017 Wojewódzki etap XXIV edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę" 2017
 PTTK Gdańsk

 I miejsce
kat. prace multimedialne

Iwona Zakrzewska IIIa

 

 mgr
Mirella Stanisławska

 28 III 2017
 XIV Wojewódzki Turniej Kabaretów
i Teatrów Szkolnych
 Zespół Architektury Krajobrazu
i Handlowo -Usługowych

 II miejsce

zespół kabaretowy naszego gimnazjum

 

mgr
Anna Buchwald

 7 IV 2017
 XXVI Kwietniowe spotkania
z poezją
 ZS Chojnice


kat. spotkania twórców

 I miejsce

Sara Kasperska IIIe

wyróżnienie

Martyna Piwowarska IIIe

kat. poezja śpiewana

I miejsce

Maja Czarnecka IIId
Nadia Czarnecka IIId

kat. poezja śpiewana
- zespoły

wyróżnienie
dla zespołu wokalno-instrumentalnego

 

 

 

mgr
Anna Buchwald

 

 

 

mgr
Mirosława Węsierska -Karasiewicz

 

 

 

mgr
Anna Buchwald

 11 IV 2017
 X Powiatowe Dyktando
"O złote pióro"

 II LO Chojnice

 I miejsce

Julia Drozd IId

wyróżnienie

Karolina Knitter IIIb


 mgr
Marta Szczukowska

 mgr
Magdalena Skrzyńska

 24 IV 2017 Międzypowiatowy Konkurs Sudoku - III edycja
 Technikum 3
Chojnice

 III miejsce

dla naszego zespołu 


 mgr
Hanna Adamowicz
 
24 IV 2017
 VI Powiatowy Konkurs Chemiczny Gimnazjum 3
Chojnice

 I miejsce

Wiktor Prabucki Ia
Piotr Ringwelski IIb
Adam Jurczyk IId

 

mgr
Ludmiła Smołuch

 24 IV 2017
 X Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Świadomy konsument Europy"
 ZS 7
Chojnice, Oddział Zespołu Charzykowy
Zaborski Park Krajobrazowy

 IV miejsce

Dominika Orlikowska IIb
Miłosz Jeżakowski IIb
Pascal Niemczewski IIb

 

 mgr
Wiesława Habecka

  25 IV 2017Powiatowy Konkurs Czytelniczy "Czytam, więc jestem" Gimnazjum 2 Chojnice

 II miejsce

Barbara Mindak IIb
Dominika Orlikowska IIb

 

mgr
Aleksandra Falkowska

 3 V 2017
 Wojewódzki konkurs wokalny Polskiej Piosenki Wojskowej
i Patriotycznej

 Gminny Ośrodek Kultury Koczała

kat. zespoły

 I miejsce

Maja Czarnecka IIId
Nadia Czarnecka IIId


 mgr
Mirosława Węsierska -Karasiewicz

 8 V 2017
 Powiatowy konkurs plastyczny "Karykatura polityka"
 ZS 7
Chojnice

 I miejsce

Agata Warsińska Id

 
mgr
Małgorzata Bratz -Ciemińska
 9 V 2017
 XIII Powiatowy Konkurs "Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par"
 Gimnazjum 1
Chojnice

 II miejsce

Albert Raith IIb
Adam Jurczyk IId

 
 9 V 2017
 V Festiwal Piosenki Obcojęzycznej "Euro-Song"
 SP 1
Chojnice

 III miejsce

Wiktoria Pupka Lipińska
Paulina Kuklińska IIIe
Jakub Wojtala IIIe
Jerzy Terlecki IIb

  mgr
Mirosława Węsierska -Karasiewicz
 16 V 2017
 Powiatowy konkurs frazeologiczny "Mądrej głowie dość dwie słowie"
 Gimnazjum 1
Chojnice
 

 II miejsce

Adam Jurczyk IId

 

mgr
Marta Szczukowska

 2 VI 2017
 XVI Powiatowy Konkurs Literacki "Portret ludowego artysty słowem malowany"
 ZS nr 7
Chojnice

 wyróżnienie

Oliwia Jankowska IIIa

 
mgr
Anna Buchwald
 7 VI 2017
 IV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego
i Języka Angielskiego
 ZS
Charzykowy

 I miejsce

Oskar Kucmann Ig

 
mgr
Anna Kamińska
 8 VI 2017
 Wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni"
 Pomorski Urząd Wojewódzki
w Gdańsku

 III miejsce

Anna Danielewska IIIc

 mgr
Małgorzata Bratz -Ciemińska
 16 VI 2017
Powiatowy konkurs plastyczny
"Ja w Twoich oczach"

 Warsztaty Terapii Zajęciowej
Brusy
Chojnice
Czersk

I miejsce

Marianna Jarzyna Ib

II miejsce

Zuzanna Kowalczyk IId

Anna Danielewska IIIc

III miejsce

Weronika Perszewska Ic

wyróżnienie

Weronika Janicka Ib

 

 

 mgr
Ewa Dorszyńska

 

 

 

 

 mgr
Małgorzata Bratz -Ciemińska

 

 


 konkursy międzyszkolne

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osiągnięcia

Opiekun

15 I 2017

 Międzyszkolny konkurs plastyczny "Kręcimy się już 25 lat"

 Chojnicki Sztab WOŚP

II miejsce

Marta Lamczyk IIIc

III miejsce

Julia Spichalska Ia

wyróżnienia

Magdalena Lamczyk IIIc
Jakub Błaszkowski Ia
Julia Lemanczyk Ia

 

 

 

 

mgr
Małgorzta Bratz -Ciemińska

 

 większe sukcesy sportowe

  III miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Drużynowych Biegów Przełajowych kat.Chłopców (20.10.2016r.)


przygotowywał mgr Dawid Jeruzal

  I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Drużynowych Biegów Przełajowych kat.Dziewcząt (20.10.2016r.)

przygotowywał mgr Hubert Szwankowski

II miejsce  w Miejskim Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych w kat. chłopców (04.11.2016r.)

przygotowywał mgr Marcin Dobek

II miejsce w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców (13.12.2016r.)

 przygotowywał mgr Marcin Dobek

II miejsce  Barbara Mindak IIb -  w stylu klasycznym podczas Mistrzostw Chojnic
w kat. dziewcząt na dystansie 50m - czas 45,50 sek.

II miejsce  Niemczewski Pascal IIb -  w stylu klasycznym podczas Mistrzostw Chojnic
w kat. chłopców na dystansie 50m - czas 36,22 sek. 

II miejsce  Niemczewski Pascal IIb -  w stylu dowolnym podczas Mistrzostw Chojnic
w kat. chłopców na dystansie 50m - czas 29,12 sek. 

 przygotowywał mgr Marcin Dobek

  II miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Piłki Ręcznej Dziewcząt  (07.02.2017r.)

przygotowywał mgr Dawid Jeruzal

 

I miejsce  w Powiatowej Gimnazjadzie Sztafet Pływackich kat. chłopców (09.02.2017r.)

 przygotowywał mgr Marcin Dobek

II miejsce  w Powiatowej Gimnazjadzie Sztafet Pływackich kat. dziewcząt (09.02.2017r.)

 przygotowywał mgr Krzysztof Nyks

 I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Piłki Koszykowej Dziewcząt  (27.02.2017r.)

przygotowywał mgr Hubert Szwankowski

III miejsce w Powiatowym Turnieju Koszykówki Dziewcząt  (20.03.2017r.)

   przygotowywał mgr Hubert Szwankowski

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Piłki Koszykowej Chłopców(27.03.2017r.)

   przygotowywał mgr Hubert Szwankowski

 

 III miejsce  w w Turnieju Piłki Nożnej "6" Gimnazjada Chłopców - eliminacje miejskie (07.04.2017r.)

 przygotowywał mgr Marcin Dobek

I miejsce  w Miejskiej Gimnazjadzie Piłki Nożnej Dziewcząt (24.04.2017r.)

 przygotowywał mgr Krzysztof Nyks

 

I miejsce w Grand Prix Krajny Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim (21.05.2017r.)

 przygotowywał mgr Tomasz Skrzyński

 I miejsce Aleksandra Glaza IIId w Powiatowych Zawodach L-A V 2017r.

przygotowywał mgr Hubert Szwankowski