osi─ůgni─Öcia 2014/2015

osi─ůgni─Öcia 2015/2016

osi─ůgni─Öcia 2016/2017

  Osi─ůgni─Öcia 2017/2018

 

 konkursy kuratoryjne organizowane przez ko

 

 L.p.

 
Nazwa przedmiotu

 
Etap wojewódzki


finali┼Ťci
/laureaci

 
Opiekun

  1. j.niemiecki1
 Albert Raith IIIb - laureat mgr
Dorota Fojut
 2. j.polski 4

Barbara Mindak IIIb
-laureat

Julia Drozd IIId
- laureat

Aleksandra Ja┼╝d┼╝ewska IIb

Agnieszka Pawłowska IIId

mgr
Aleksandra Falkowska

 mgr
Marta Szczukowska

 mgr
Magdalena Skrzyńska

 mgr
Marta Szczukowska

 3. biologia 2

 Emilia Wolszeger IIIb

Michalina Dziennik IIIc

mgr Wiesława Habecka

 in┼╝ Ewa Sobieraj

 4. chemia 1 Adam Jurczyk IIId
 mgr Ludmi┼éa Smo┼éuch
 5. fizyka 1  Albert Raith IIIb
 mgr Marlena Steinke
 6. matematyka 1 Barbara Mindak IIIb -laureatka
 mgr Hanna Adamowicz
 7. geografia 3

 Julia Drozd IIId

Agnieszka Pawłowska IIId

Agata Rekowska IIIb

 mgr
Mirella Stanisławska
 8. religia 1 Agata Warsi┼äska IId
-laureatka
 mgr
Barbara Pawlak

 

 

Mi─Ödzynarodowy  Konkurs Matematyczny Kangur

Kadet - II klasy gimnazjum

 Chodzi┼äski Szymon IIa - wyró┼╝niony - opiekun H.Adamowicz

Wiktor Prabucki IIa- wyró┼╝niony - opiekun H.Adamowicz

Rados┼éaw Majer IIb - wyró┼╝niony- opiekun  H.Adamowicz

Junior - III klasy gimnazjum

Stacherska Aniela IIId - wynik bardzo dobry - opiekun H.Adamowicz

Mindak Barbara IIIb - wyró┼╝niony- opiekun  H.Adamowicz

Paw┼éowska Agnieszka IIId - wyró┼╝niony- opiekun  H.Adamowicz

Raith Albert IIIb - wyró┼╝niony - opiekun H.Adamowicz

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE 

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osi─ůgni─Öcia

Opiekun

 26-28 V 2017
 Ogólnopolski konkurs "Moja przygoda
w Muzeum"

Muzeum Okr─Ögowe w Toruniu

  nagroda

Oskar Werski IIf

 

 

 16 IV 2018 Liga matematyczna im.Zdzis┼éawa Matuskiego
 Instytut Matematyki Akademii Pomorskiej
w Słupsku

 Barbara Mindak IIIb
-laureatka

Radosław Majer IIb
-finalista

 

mgr
Hanna Adamowicz

 II 2018
Olimpiada Matematyczna Juniora
 Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej
w Warszawie
 Rados┼éaw Majer IIb
-finalista
II stopnia
 mgr
Hanna Adamowicz
 4 VI 2018
 Ogólnopolski konkurs przedmiotowy PANDA 2018
  Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe
Warszawa

 III miejsce

Albert Raith IIIb

 

mgr
Dorota Fojut

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE I REJONOWE 

 

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osi─ůgni─Öcia

Opiekun

   25 X 2017Powiatowy Konkurs Recytatorski "EKO-ART 2017"Chojnickie Centrum Kultury

 I miejsce

Julia Kamińska IIb


Maksymilian Tachasiuk IIa

 

mgr
Magdalena Skrzyńska

mgr
Aleksandra Falkowska

29 X 2017
 Powiatowy konkurs plastyczny Barwy Jesieni - "Inspiracje magicznym ┼Ťwiatem Józefa Che┼émowskiego"
Chojnickie Centrum Kultury

 nagroda g┼éówna

Irena Mrozek Gliszczyńska IIId

 
mgr
Małgorzata Bratz -Ciemińska
 24 XI 2017
 Wojewódzki fotograficzny "Przyroda
w mie┼Ťcie"

 Liga Ochrony Przyrody Gda┼äsk,
Okr─Ögowy Zarz─ůd Polskiego Zwi─ůzku Dzia┼ékowców
Gdańsk

 I miejsce

Agata Rekowska IIIb

 

mgr
Mirella Stanisławska

 20 II 2018
 Powiatowy konkurs j─Özyka niemieckiego "Gedichte - die zweite Seite meiner Seele"
 Szko┼éa Podstawowa nr 7 Chojnice

 I miejsce

Emilia Wolszeger IIIb

 

mgr
Dorota Fojut

 9 III 2018
 Rejonowy etap Wojewódzko -Metroplitarnego Konkursu Biblijnego im. S┼éugi Bo┼╝ego kard. Augusta Hlonda "Ksi─Öga Wyj┼Ťcia"
 Akcja Katolicka przy Parafii MBKP
Chojnice,
SP nr8
Chojnice

 II miejsce

Kamil Kulas IIb

 

mgr
Barbara Pawlak

 21 III 2018
 Powiatowy konkurs matematyczno -przyrodniczy "Czar par"
 Szko┼éa Podstawowa
nr 8
Chojnice

 II miejsce

Radosław Majer IIb
Julia Mesjasz IIb
Kamil Kulas IIb
Agata Warsińska IId

 mgr
Hanna Adamowicz

 

mgr
Anna Tobolewska

 21 III 2018
 Powiatowy konkurs "Przyroda wokó┼é nas"
 Park Narodowy Bory Tucholskie

 II miejsce

Agnieszka Pawłowska IIId

 
mgr
Wiesława Habecka

 22 III 2018
 XXXV Wojewódzki konkurs recytatorski poezji polskiej
 Chojnickie Centrum Kultury

 kat.Poezji ┼Ťpiewanej

I miejsce

Julia Kamińska IIb

kat. Turniej recytatorski

II miejsce

Maksymilian Tachasiuk IIa

III miejsce

Anna Dzwonkowska IIb

wyró┼╝nienie

Aleksandra Brünn IIIb

 

 

 

 mgr
Aleksandra Falkowska

 

 

 

mgr
Magdalena Skrzyńska

 

 21 III 2018
 IX Powiatowy konkurs j─Özyka polskiego
"Z poprawn─ů polszczyzn─ů za pan brat"
 SP nr 7
Chojnice

 II miejsce

Jeremii Mrówczy┼äski IIIb

 

 mgr
Aleksandra Falkowska

 27 III 2018
 Festiwal Piosenki Obcoj─Özycznej
 ZSS Cz┼éuchów

 II miejsce

Celina Lesman IIIa

 
mgr
Karolina Kowalska
 7 IV 2018
 Powiatowy etap Wojewódzkiego konkursu "Zdolni
z Pomorza"

 Marsza┼éek Województwa Pomorskiego

biologia

 Barbara Mindak IIIb
-laureatka
etapu woj.

Julia Drozd IIId
-laureatka
etapu woj.

Agnieszka Pawłowska IIId
-finalistka

Agata Rekowska IIIb
-finalistka

 fizyka

Barbara Mindak IIIb
-laureatka

Abert Raith IIIb - finalista

Rados┼éaw Majer IIb 
-finalista

matematyka

 Barbara Mindak IIIb
-laureatka

Abert Raith IIIb - finalista

Radosław Majer IIb
-laureat

kompetencje społeczne

Agata Rekowska IIIb
-finalistka

Jeremi Mrówczy┼äski IIIb
-laureat etepu woj.

 

 

 

 mgr
Wiesława Habecka

 

 

 

 

 

 

mgr
Marlena Steinke

 

 

 

 

 

 

mgr
Hanna Adamowicz

 

 

 

mgr
Bo┼╝ena Rekowska

 11 IV 2018  II Powiatowy Konkurs J─Özykowy
 Technikum 2 Chojnice

 I miejsce

Oskar Kucmann IIg

 mgr
Anna Kaminska
 13 IV 2018
 IV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-J─Özykowy "Das ist sehenswert"
 Szko┼éa Podstawowa
nr 48 im.gen. Józefa Hallera

 I miejsce

Michalina Psuj IIIe

 

mgr
Dorota Fojut

 23 IV 2018
 Powiatowy konkurs frazeologiczny "M─ůdrej g┼éowie do┼Ť─ç dwie s┼éowie"
 SP nr 8
Chojnice

 II miejsce

Dominik Prusiński IIg

III miejsce

Oskar Werski IIf

 
mgr
Maria Michalak -Kimel

 

 mgr
Aleksandra Falkowska

 24 IV 2018
 XI Powiatowy konkurs ekologiczny "┼Üwiadomy konsument Europy"
 SP nr 7
Chojnice

 II miejsce

Aleksandra Grubicka IIb

Radosław Mejer IIb

Szymon Chodziński IIa

 

mgr
Wiesława Habecka

 25 IV 2018
 VII Powiatowy konkurs chemiczny

SP nr 7
Chojnice

Gminny Zespó┼é O┼Ťwiaty Chojnice

 I miejsce

Adam Jurczyk IIId
Piotr Ringwelski IIIb
Kajetan Wódzik IIf

 

 

mgr
Ludmiła Smołuch

 26 IV 2018
 Powiatowy konkurs ortograficzny
"O z┼éote pióro"
 II LO
Chojnice

 II miejsce

Julia Drozd IIId


 mgr
Marta Szczukowska

 9 V 2018
 VI Festiwal Piosenki Obcoj─Ö┼╝ycznej "Euro-Song" Chojnice 2018
SP 1
Chojnice
 

 wyró┼╝nienie

Celina Lesman IIIa
 
mgr
Karolina Kowalska
 11 V 2018
 Powiatowy Matematyczno -Fizyczny konkurs "Potyczki Newtona"
 II LO Chojnice

 II miejsce

Radosław Majer IIb

 III miejsce

Albert Raith IIIb

 

mgr
Marlena Steinke

mgr
Hanna Adamowicz

 15 V 2018
 II Powiatowy Gimnazjalny Konkurs Ortograficzny
 SP 1
Chojnice

 II miejsce

Wiktoria Lemańczyk IIIb

III miejsce

Julia Lichoń IIf

Okar Werski IIf

Jeremii Mrówczy┼äski IIIb

 

 

 

 

 mgr
Aleksandra Falkowska

 7 VI 2018
 Powiatowy konkurs krasomówczy
 ZS nr 7
Chojnice

 III miejsce

Nikodem Czajkowski IIIe

 

mgr
Anna Buchwald

 

konkursy mi─Ödzyszkolne

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osi─ůgni─Öcia

Opiekun

 29 V 2018
 "Czego si─Ö boj─ů chojnickie dzieci" konkurs literacki
 Miejska Biblioteka Publiczna Chojnice

 I miejsce

Wiktoria Ochibowska IIg

II miejsce

Wiktoria Julia Mezek IIe

 

 

mgr
Maria Michalak -Kimel

 

 

WI─śKSZE OSI─äGNI─śCIA SPORTOWE

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach M┼éodzie┼╝y szkolnej rocznika 2002-2004 w p┼éywaniu dru┼╝ynowym kat. ch┼éopców 

- przygotowywał mgr Marcin Dobek

 I miejsce w Powiatowych Igrzyskach M┼éodzie┼╝y szkolnej rocznika 2002-2004 w p┼éywaniu dru┼╝ynowym kat. dziewcz─ůt

- przygotowywał mgr Krzysztof Nyks

 I miejsce w Miejskich Igrzyskach m┼éodzie┼╝y szkolnej w koszykówce ch┼éopców

-przygotowywał mgr Hubert Szwankowski