aktywna szkoła - aktywny uczeń 2015-03-03

31 stycznia otrzymaliśmy tytuł o ogólnopolskim konkursie "AKTYWNA SZKOŁA - AKTYWNY UCZEŃ". Konkurs zorganizowało Studium Prawa Europejskiego
w Warszawie. Gratulujemy wszystkim, którzy zapracowali na ten tytuł,
w szczególności naszej pani psycholog!

piłka w dwóch odsłonach 2015-02-23

23 lutego w naszej szkole odbywały się Miejskie Zawody Koszykówki Dziewcząt. Zostały one uświetnione pokazem trików piłkarskich w wykonaniu pana Dawida Krzyżowskiego, występującego gościnnie, oraz naszego ucznia Macieja Cisewskiego z klasy IIIe.

zapraszamy do udziału w konkursie 2015-02-23

Gimnazjum nr 2 w Chojnicach
zaprasza do udziału
w Wojewódzkim Konkursie Matematyczno-Plastycznym

regulamin

najpiękniejsze walentynki 2015-02-23

Dnia 20 lutego wręczono nagrody w szkolnym konkursie plastycznym „Kartka Walentynkowa" , którego organizatorem była świetlica szkolna.

Oto laureaci:

I Miejsce Hubert Pawlak z klasy Ia

II Miejsce Wiktoria Belke z klasy Ia

III Miejsce przypadło Kindze Kępie z klasy IIa

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie na kartkę wielkanocną.

Ferie 2015-02-02

Rozpoczęliśmy ferie!
Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu lub w  sali gimnastycznej. Pamiętajcie też o bezpieczeństwie podczas zabaw!
Wróćcie cali i zdrowi!

nagrodzono kartki i ozdoby świąteczne 2014-12-19

18 grudnia odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Kartka i ozdoba bożonarodzeniowa", którego organizatorem była świetlica szkolna. Na konkurs wpłynęło 197 kartek i 155 ozdób. W konkursie wzięły udział chojnickie szkoły podstawowe i gimnazja. Komisja konkursowa nagrodziła prace 34 autorów. W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom i dyrekcji. Zapraszamy do udziału w przyszłym roku.
Wesołych Świąt!

szlachetna paczka 2014-12-16

Nasza szkoła otrzymała certyfikat Szlachetnej Paczki. Są wśród nas osoby
o szlachetnym sercu i dające pomoc innym. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

jest taki dzień... 2014-12-14

13 grudnia kolejny już raz uczestniczyliśmy
w wigilijnym spotkaniu Chojnickiego Koła SM
(stwardnienie rozsiane). Przygotowaliśmy montaż słowno-muzyczny pt. "Jest taki dzień" oraz drobny upominek w postaci gipsowej figurki. Przewodnicząca koła obdarowała nas w zamian słodkościami i wręczyła list adresowany do pani dyrektor, w którym podziękowała zaangażowanym uczniom.

zagłosujcie na projekt 2f 2014-12-11

Zapraszamy do glosowania na projekt uczniów naszej szkoły, klasy 2F.

Jeśli chcesz nam pomóc to  kliknij na ten link: http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa5/projekty/pokaz/571.html  zostaniesz przekierowany na stronę naszego projektu. Kliknij głosuj i wypełnij określone pola (podanie numeru telefonu nie jest konieczne).  Bardzo ważne jest potwierdzenie głosu na linku, który zostanie przesłany na maila. Wtedy dopiero zostanie doliczony głos. DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE

Mikołajki 2014-12-05

Tego ranka wszystkie klasy odwiedziła kolędująca grupa przebierańców, m.in.: Pani Mikołajowa, Renifer, liczne elfy oraz, oczywiście, ŚWIĘTY MIKOŁAJ. Dopiero po chwili uczniowie rozpoznali w nich członków Samorządu Uczniowskiego. Mikołaj obdarował wszystkich lizakami, po czym odszedł ze swoimi współpracownikami, pozostawiając nas z uśmiechami na twarzach.