wakacje 2014-07-08

Wreszcie wakacje!

Wypocznijcie i nabierzcie sił na nowy rok szkolny!
Pamiętajcie o bezpieczeństwie podczas zabaw letnich.
Wracajcie zdrowi, uśmiechnięci i gotowi do nauki :-)

Kiermasz podręczników 2014-06-18

Rodzice przyszłych klas I będą mieli okazję zakupić podręczniki tuż po zebraniu rodziców w dniu 4 lipca (przypominamy, że zebranie jest o godz. 16.00 na dużej sali gimnastycznej).
Swoje podręczniki będą sprzedawać obecne klasy I ( w sali nr 9). Prosimy, by nie kupować  książek bez listy - listy rozdają wychowawcy na zebraniu (są różnice pomiędzy wykazami poszczególnych klas). Zapraszamy!!!

bezpieczne wakacje 2014-06-10

Nasza szkoła bierze udział w akcji Bezpieczne Wakacje 2014. W ramach akcji prowadzimy dyskusje, pogadanki, odgrywamy scenki. Wykonujemy również prace plastyczne propagujące bezpieczny wypoczynek.

Dzień Dziecka 2014-06-02

W poniedziałek 2 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Na boisku szkolnym
i w salach gimnastycznych odbywają się rozgrywki sportowe. W salach lekcyjnych uczniowie sprawdzają swoją wiedzę z zakresu ekologii, rysują prace plastyczne oraz mogą sprawdzić poziom IQ.

Młodzi głosują 2014-05-21

Nasza szkoła wzięła udział w akcji "Młodzi głosują".
19 maja odbyły się uczniowskie wybory do Parlamentu Europejskiego 2014. Celem akcji było zachęcenie naszych rówieśników do zapoznania się z przebiegiem wyborów i w przyszłości wzięcia udziału w prawdziwych wyborach. Uprawnionych do głosowania było 469 uczniów, zagłosowało 105.

Pola Nadziei 2014-05-20

W poniedziałek 19 maja braliśmy udział w tegorocznej kampanii Pola Nadziei. Otrzymaliśmy podziękowanie za zaangażowanie, empatię i wyrozumiałość
Było nam szczególnie miło, gdy okazało się, że nasi uczniowie zdobyli pierwsze miejsca w powiatowym konkursie na tekst piosenki, organizowanym przez Fundację Palium i Chojnicki Dom Kultury. Nagrodzony został Filip Sekulski, Natalia Lepak i Marta Voelzke.

spotkanie z doradcą zawodowym 2014-04-30

30.04.2014r. odbyły się  spotkania  klas trzecich z doradcą zawodowym panią Aliną Urbańską. Pani Alina wyjaśniała uczniom  jak ważny jest właściwy wybór drogi zawodowej, czym  jest posiadanie kwalifikacji. Przedstawiła również ofertę szkół chojnickich.

egzaminy 2014-04-23

Od środy 23 kwietnia rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne. Trwają one 3 dni. Trzymamy kciuki za wszystkich trzecioklasistów i życzymy powodzenia!

wielkanocne życzenia 2014-04-17

Najserdeczniejsze życzenia pełnych wiosennej radości i nadziei Świąt Wielkanocnych składają wszyscy pracownicy szkoły.
Drodzy uczniowie wracajcie cali i zdrowi.
Przypominamy, że klasy III wracają w środę 24 kwietnia na egzaminy. Klasy I i II wracają 28 kwietnia.

kartki wielkanocne 2014-04-16

Jak co roku, by tradycji stało się zadość, świetlica szkolna zorganizowała konkurs plastyczny "Kartka Wielkanocna".  Laureatami tegorocznej edycji zostały: Paulina Kąkolewska II, Sara Glock Id, Magdalena Kapiszka Id.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim Wesołych Świąt.