Osi─ůgni─Öcia

rok szkolny 2016/2017

 

 konkursy kuratoryjne

 L.p.

 
Nazwa przedmiotu

 
Etap wojewódzki


finali┼Ťci
/laureaci

 
Opiekun

 1.

 j.niemiecki

1

 

Albert Raith IIb



mgr
Paulina Dropiewska

2.
 matematyka 1 Barbara Mindak IIb
 mgr
Hanna Adamowicz
 3.fizyka
1

Albert Raith IIb

mgr
Marlena Steinke
 4. informatyka 2

 Szymon Kulas IIId

Hubert Pawlak IIIa

 mgr
El┼╝bieta Weltrowska

mgr
Wojciech Lewiński

 5. geografia1

Łukasz Domachowski IIIc

  mgr
Bo┼╝ena Rekowska

6.

 j.polski

3

Aleksandra Gostomska IIIe

Barbara Mindak IIb

Drozd Julia IId

mgr
Anna Buchwald

mgr
Aleksandra Falkowska

mgr
Marta Szczukowska

 7. biologia

4

Barbara Mindak IIb - laureatka

 B┼éa┼╝ej Buchwald IIIc - laureat

 Aleksandra Gostomska IIIe - laureatka

Albert Woroniecki IIIa

mgr
Wiesława Habecka

 

 

in┼╝
Ewa Sobieraj

 8. religia 4

 Agata Warsi┼äska Id - laureatka


Aleksandra Glaza IIId - laureatka

 Martyna Licho┼ä IIe

Paweł Mańkowski IIb

 

 mgr
Barbara Pawlak

 

mgr
Anna Synoradzka

 

Mi─Ödzynarodowy  Konkurs Matematyczny Pangea

Rados┼éaw Majer Ib - finalista - opiekun  Hanna Adamowicz

Barbara Mindak IIb - finalistka - opiekun  Hanna Adamowicz

 Nadia Czarnecka IIId - finalistka - opiekun  Hanna Adamowicz

 

Mi─Ödzynarodowy  Konkurs Fizyczny Lwi─ůtko 2017

Albert Raith IIIa - tytu┼é kaona - opiekun  Marlena Steinke

Barbara Mindak IIb - tytu┼é taona - opiekun  Marlena Steinke

 Szymon Chodzi┼äski Ia - tytu┼é taona- opiekun  Marlena Steinke

 

Mi─Ödzynarodowy  Konkurs Matematyczny Kangur

 Chodzi┼äski Szymon Ia - wynik bardzo dobry - opiekun H.Adamowicz

Wiktor Prabucki Ia- wynik bardzo dobry - opiekun H.Adamowicz

Rados┼éaw Majer Ib - wyró┼╝niony- opiekun  H.Adamowicz

Liwia Borau If - wyró┼╝niony - opiekun Kamila Remus

Pawłowska Agnieszka IId - wynik bardzo dobry - opiekun H.Adamowicz

Ma┼äkowski Pawe┼é IIb - wyró┼╝niony- opiekun  H.Adamowicz

Mindak Barbara IIb - wyró┼╝niony- opiekun  H.Adamowicz

Lamczyk Magdalena IIIc - wyró┼╝niony- opiekun  Kamila Remus

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE 

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osi─ůgni─Öcia

Opiekun


13 X 2016


Ogólnopolski Konkurs Twórczego
U┼╝ywania Umys┼éu 


Stowarzyszenie Twórcze
i Edukacyjne WYSPA

 
laureaci

Barbara Mindak IIb
Jeremi Mrówczy┼äski IIb

 

mgr
Aleksandra Falkowska

 5 XII 2016
 Ogólnopolski konkurs Multitest
z geografii
 Centrum Edukacji Szkolnej

 Laureatka

Barbara Mindak IIb

 

mgr
Mirella Stanisławska

 29 I 2017
 IX Ogólnopolski Festiwal Twórczo┼Ťci Patriotycznej ZSO nr 2 Gda┼äsk,
Stowarzyszenie Mi┼éo┼Ťników Polskiej Tradycji,
ZSP Gdańsk

 I miejsce

Zuzanna Kowalczyk IId

III miejsce

Alaksandra Gostomska IIIe

V miejsce

Wiktoria Belke IIIa

 

 

 

mgr
Małgorzta Bratz -Ciemińska

 10 I 2017
 Ogólnopolski konkurs przedmiotowy PINGWIN 2016
 Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

 laureat

Albert Raith IIb

 mgr
Paulina Dropiewska
 10 III 2017
 Ogólnopolski Konkurs Gimnazjalne Potyczki
 Fundacja M┼éodzie┼╝owej Przedsi─Öbiorczo┼Ťci,
Departament Edukacji
i Wydawnictw,
NBP

 IV miejsce

Milena K┼éopotek -G┼éówczewska IIIa
Paweł Pawłowski IIIa
Iwona Zakrzewska IIIa

 

 

mgr
Gra┼╝yna Pietrzak

 18 III 2017
 Eliminacje Mistrzostw Polski
w Tańcu Sportowym
  Klub Sportowy Cobra,
Polski Zwi─ůzek Ta┼äca Sportowego

kat. Małe Grupy

 I miejsce

Marta Lamczyk IIIc
Magdalena Lamczyk IIIc

kat.Du┼╝e Formacje

I miejsce

 Marta Lamczyk IIIc
Magdalena Lamczyk IIIc

 kat.  Fantasy Show Duety

III miejsce

Marta Lamczyk IIIc
Magdalena Lamczyk IIIc

 
 9 IV 2017
Ogólnopolski konkurs S┼éu┼╝ba Samorz─ůdowa
  Fundacja Hotele Polskie Dzieciom


 I miejsce

klasa IIb

 
mgr
Wiesława Gołuńska
 24 IV 2017
 Ogólnopolski Konkurs  Liga Matematyczna im.Zdzis┼éawa Matuskiego
 Instytut Matematyki Akademii Pomorskiej
w Słupsku,
I LO Słupsk

 finalista

Radosław Majer Ib

Maja Czarnecka IIId

 

mgr
Hanna Adamowicz

 17 V 2017
 Ogólnopolski konkurs Geologiczno -┼Ürodowiskowy Nasza Ziemia - ┼Ťrodowisko przyrodnicze wczoraj, dzi┼Ť i jutro"
 Pa┼ästwowy Instytut Geologiczny Warszaw,
Państwowy Instytut Badawczy Oddział Geologii
i Morza Gdańsk

 III miejsce

Katarzyna Orłowska IIId

 

mgr
Mirella Stanisławska

 26-28 V 2017
 Ogólnopolski konkurs "Poznajemy Ojcowizn─Ö"

PTTK
Warszawa,
MEN
Warszawa

kat. prac multimedialnych

 II miejsce

Iwona Zakrzewska IIIa

 

mgr
Mirella Stanisławska

 9 VI 2017
 XX Ogólnopolski Przegl─ůd Piosenki Religijnej Pami─Öci ┼Ťw. Jana Paw┼éa II
i ┼Ťw. Jana Chrzciciela - patrona Chojnic CREDO 2017
 SP 1
Chojnice

 I miejsce

Czarnecka Maja IIId
Czarnecka Nadia IIId
Kuklińska Paulina IIId
Wojtala Jakub IIIe
Flohr Mateusz IIId
Terlecki Jerzy IIIe

III miejsce

Celina Lesman IIa

 

 

 

mgr
Mirosława Węsierska -Karasiewicz

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE I REJONOWE 

 

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osi─ůgni─Öcia

Opiekun


22 X 2016


Konkurs Piosenki
Francuskiej 


Towarzystwo Polsko -Francuskie
w Człuchowie

 
I miejsce

Maja Czarnecka IId
Nadia Czarnecka IId

 

   mgr
Mirosława Węsierska Karasiewicz

 16 XI 2016
 X Powiatowy Konkurs Krasomówczy
 ZS
Chojnice

 I miejsce

Maksymilian Tachasiuk Ia

 
mgr
Aleksandra Falkowska

 15 XII 2016
X Powiatowy konkurs j─Özyka niemieckiego "Deutsch macht Spaß"
 Gimnazjum 2 Chojnice

 III miejsce

Paweł Kowal IIc

 mgr
Paulina Dropiewska
 17 XII 2016
 XIII Wojewódzki Konkurs Wokalny Kol─Öd
i Pastorałek
 Pa┼éac M┼éodzie┼╝y Gda┼äsk

 II nagroda

zespó┼é wokalny naszej szko┼éy

 

mgr
Mirosława Węsierska Karasiewicz

 28 II 2017
Wojewódzki Konkurs Ekologiczny
 Gimnazjum Jezuitów Gdynia,
CEN Gdańsk

 finalistka

Magdalena Lamczyk IIIc

 
mgr
Wiesława Habecka
 10 III 2017
 Wojewódzko -Metropolitarny Konkurs Biblijny - etap rejonowy
 Akcja Katolicka Archidiecezji Gda┼äskiej

 III miejsce

Radosław Majer Ib

 
mgr
Barbara Pawlak
 14 III 2017
 Miejsko-gminny konkurs plastyczny "Kolej─ů
w szeroki ┼Ťwiat"

 CHCK

 I miejsce

Zuzanna Kowalczyk IId

 

mgr
Ewa Dorszyńska

 23 III 2017
Powiatowy Konkurs Matematyczny
"Z Ekonomi─ů
za Pan Brat"
 ZS nr 7
Chojnice

 II miejsce

Majer Radosław Ib

Ossowska Aleksandra Ic

Warsińska Agata Id

 mgr
Hanna Adamowicz

mgr
Beata Fortuńska

mgr
Anna Tobolewska

 23 III 2017 Wojewódzki etap XXIV edycji Ogólnopolskiego M┼éodzie┼╝owego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowizn─Ö" 2017
 PTTK Gda┼äsk

 I miejsce
kat. prace multimedialne

Iwona Zakrzewska IIIa

 

 mgr
Mirella Stanisławska

 28 III 2017
 XIV Wojewódzki Turniej Kabaretów
i Teatrów Szkolnych
 Zespó┼é Architektury Krajobrazu
i Handlowo -Usługowych

 II miejsce

zespó┼é kabaretowy naszego gimnazjum

 

mgr
Anna Buchwald

 7 IV 2017
 XXVI Kwietniowe spotkania
z poezj─ů
 ZS Chojnice


kat. spotkania twórców

 I miejsce

Sara Kasperska IIIe

wyró┼╝nienie

Martyna Piwowarska IIIe

kat. poezja ┼Ťpiewana

I miejsce

Maja Czarnecka IIId
Nadia Czarnecka IIId

kat. poezja ┼Ťpiewana
- zespoły

wyró┼╝nienie
dla zespołu wokalno-instrumentalnego

 

 

 

mgr
Anna Buchwald

 

 

 

mgr
Mirosława Węsierska -Karasiewicz

 

 

 

mgr
Anna Buchwald

 11 IV 2017
 X Powiatowe Dyktando
"O z┼éote pióro"

 II LO Chojnice

 I miejsce

Julia Drozd IId

wyró┼╝nienie

Karolina Knitter IIIb


 mgr
Marta Szczukowska

 mgr
Magdalena Skrzyńska

 24 IV 2017 Mi─Ödzypowiatowy Konkurs Sudoku - III edycja
 Technikum 3
Chojnice

 III miejsce

dla naszego zespo┼éu 


 mgr
Hanna Adamowicz
 
24 IV 2017
 VI Powiatowy Konkurs Chemiczny Gimnazjum 3
Chojnice

 I miejsce

Wiktor Prabucki Ia
Piotr Ringwelski IIb
Adam Jurczyk IId

 

mgr
Ludmiła Smołuch

 24 IV 2017
 X Powiatowy Konkurs Ekologiczny "┼Üwiadomy konsument Europy"
 ZS 7
Chojnice, Oddział Zespołu Charzykowy
Zaborski Park Krajobrazowy

 IV miejsce

Dominika Orlikowska IIb
Miłosz Jeżakowski IIb
Pascal Niemczewski IIb

 

 mgr
Wiesława Habecka

  25 IV 2017Powiatowy Konkurs Czytelniczy "Czytam, wi─Öc jestem" Gimnazjum 2 Chojnice

 II miejsce

Barbara Mindak IIb
Dominika Orlikowska IIb

 

mgr
Aleksandra Falkowska

 3 V 2017
 Wojewódzki konkurs wokalny Polskiej Piosenki Wojskowej
i Patriotycznej

 Gminny O┼Ťrodek Kultury Kocza┼éa

kat. zespoły

 I miejsce

Maja Czarnecka IIId
Nadia Czarnecka IIId


 mgr
Mirosława Węsierska -Karasiewicz

 8 V 2017
 Powiatowy konkurs plastyczny "Karykatura polityka"
 ZS 7
Chojnice

 I miejsce

Agata Warsińska Id

 
mgr
Małgorzata Bratz -Ciemińska
 9 V 2017
 XIII Powiatowy Konkurs "Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par"
 Gimnazjum 1
Chojnice

 II miejsce

Albert Raith IIb
Adam Jurczyk IId

 
 9 V 2017
 V Festiwal Piosenki Obcoj─Özycznej "Euro-Song"
 SP 1
Chojnice

 III miejsce

Wiktoria Pupka Lipińska
Paulina Kuklińska IIIe
Jakub Wojtala IIIe
Jerzy Terlecki IIb

  mgr
Mirosława Węsierska -Karasiewicz
 16 V 2017
 Powiatowy konkurs frazeologiczny "M─ůdrej g┼éowie do┼Ť─ç dwie s┼éowie"
 Gimnazjum 1
Chojnice
 

 II miejsce

Adam Jurczyk IId

 

mgr
Marta Szczukowska

 2 VI 2017
 XVI Powiatowy Konkurs Literacki "Portret ludowego artysty s┼éowem malowany"
 ZS nr 7
Chojnice

 wyró┼╝nienie

Oliwia Jankowska IIIa

 
mgr
Anna Buchwald
 7 VI 2017
 IV Powiatowy Konkurs J─Özyka Niemieckiego
i J─Özyka Angielskiego
 ZS
Charzykowy

 I miejsce

Oskar Kucmann Ig

 
mgr
Anna Kamińska
 8 VI 2017
 Wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni"
 Pomorski Urz─ůd Wojewódzki
w Gdańsku

 III miejsce

Anna Danielewska IIIc

 mgr
Małgorzata Bratz -Ciemińska
 16 VI 2017
Powiatowy konkurs plastyczny
"Ja w Twoich oczach"

 Warsztaty Terapii Zaj─Öciowej
Brusy
Chojnice
Czersk

I miejsce

Marianna Jarzyna Ib

II miejsce

Zuzanna Kowalczyk IId

Anna Danielewska IIIc

III miejsce

Weronika Perszewska Ic

wyró┼╝nienie

Weronika Janicka Ib

 

 

 mgr
Ewa Dorszyńska

 

 

 

 

 mgr
Małgorzata Bratz -Ciemińska

 

 


 konkursy mi─Ödzyszkolne

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osi─ůgni─Öcia

Opiekun

15 I 2017

 Mi─Ödzyszkolny konkurs plastyczny "Kr─Öcimy si─Ö ju┼╝ 25 lat"

 Chojnicki Sztab WO┼ÜP

II miejsce

Marta Lamczyk IIIc

III miejsce

Julia Spichalska Ia

wyró┼╝nienia

Magdalena Lamczyk IIIc
Jakub Błaszkowski Ia
Julia Lemanczyk Ia

 

 

 

 

mgr
Małgorzta Bratz -Ciemińska

 

 wi─Öksze sukcesy sportowe

  III miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Dru┼╝ynowych Biegów Prze┼éajowych kat.Ch┼éopców (20.10.2016r.)


przygotowywał mgr Dawid Jeruzal

  I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Dru┼╝ynowych Biegów Prze┼éajowych kat.Dziewcz─ůt (20.10.2016r.)

przygotowywał mgr Hubert Szwankowski

II miejsce  w Miejskim Turnieju Tenisa Sto┼éowego Szkó┼é Gimnazjalnych w kat. ch┼éopców (04.11.2016r.)

przygotowywał mgr Marcin Dobek

II miejsce w ┼Üwi─ůtecznym Turnieju Pi┼éki Siatkowej Ch┼éopców (13.12.2016r.)

 przygotowywa┼é mgr Marcin Dobek

II miejsce  Barbara Mindak IIb -  w stylu klasycznym podczas Mistrzostw Chojnic
w kat. dziewcz─ůt na dystansie 50m - czas 45,50 sek.

II miejsce  Niemczewski Pascal IIb -  w stylu klasycznym podczas Mistrzostw Chojnic
w kat. ch┼éopców na dystansie 50m - czas 36,22 sek. 

II miejsce  Niemczewski Pascal IIb -  w stylu dowolnym podczas Mistrzostw Chojnic
w kat. ch┼éopców na dystansie 50m - czas 29,12 sek. 

 przygotowywa┼é mgr Marcin Dobek

  II miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Pi┼éki R─Öcznej Dziewcz─ůt  (07.02.2017r.)

przygotowywał mgr Dawid Jeruzal

 

I miejsce  w Powiatowej Gimnazjadzie Sztafet P┼éywackich kat. ch┼éopców (09.02.2017r.)

 przygotowywa┼é mgr Marcin Dobek

II miejsce  w Powiatowej Gimnazjadzie Sztafet P┼éywackich kat. dziewcz─ůt (09.02.2017r.)

 przygotowywa┼é mgr Krzysztof Nyks

 I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Pi┼éki Koszykowej Dziewcz─ůt  (27.02.2017r.)

przygotowywał mgr Hubert Szwankowski

III miejsce w Powiatowym Turnieju Koszykówki Dziewcz─ůt  (20.03.2017r.)

   przygotowywa┼é mgr Hubert Szwankowski

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Pi┼éki Koszykowej Ch┼éopców(27.03.2017r.)

   przygotowywa┼é mgr Hubert Szwankowski

 

 III miejsce  w w Turnieju Pi┼éki No┼╝nej "6" Gimnazjada Ch┼éopców - eliminacje miejskie (07.04.2017r.)

 przygotowywa┼é mgr Marcin Dobek

I miejsce  w Miejskiej Gimnazjadzie Pi┼éki No┼╝nej Dziewcz─ůt (24.04.2017r.)

 przygotowywa┼é mgr Krzysztof Nyks

 

I miejsce w Grand Prix Krajny Pi┼éki Siatkowej Dziewcz─ůt o Puchar Dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji w S─Öpólnie Kraje┼äskim (21.05.2017r.)

 przygotowywa┼é mgr Tomasz Skrzy┼äski

 I miejsce Aleksandra Glaza IIId w Powiatowych Zawodach L-A V 2017r.

przygotowywał mgr Hubert Szwankowski