Osi─ůgni─Öcia 2015/2016

Konkursy organizowane przez KO Gdańsk

 

L.p.

Nazwa przedmiotu

Etap wojewódzki


finali┼Ťci

Opiekun

 1.

 j.niemiecki

2

 

Sara Glock IIId

Julia Kwa┼Ťna IIIe

 

 

mgr
Anna Kaminska

mgr
Paulina Dropiewska

2.
 j.angielski 1 Julia Kwa┼Ťna IIIe  mgr
Marta Kujawska
 3.chemia
1

Jakub Domagała IIIf

mgr
Ludmiła
Smołuch
 4. geografia 3

Aleksandra Gostomska IIe

Katarzyna Orłowska IId

Jagoda Kubiak IIIb

  mgr
Mirella Stanisławska

5.

 j.polski

2

Weronika G─ůdek IIIb



Paulina Wojtalewicz IIId

 mgr
Aleksandra Falkowska

 

 mgr
Aleksandra Falkowska

mgr
Maria Michalak-Kimel



 6. biologia

 4

Marika Kemu┼Ť IIIe - laureatka

 

Aleksandra Marta Gostomska IIe


Jagoda Kubiak IIIb

Weronika G─ůdek IIIb



 

in┼╝
Ewa Sobieraj

mgr
Wiesława Habecka




mgr
Wiesława Habecka

 

 Mi─Ödzynarodowy konkurs  Kangur Matematyczny

klasa I - kadet

Agnieszka Paw┼éowska Id - opiekun  Hanna Adamowicz
Barbara Mindak Ib - opiekun  Hanna Adamowicz
Pawe┼é Ma┼äkowski Ib - opiekun  Hanna Adamowicz
Tomasz Obuchowski ia - opiekun  Beata Fortu┼äska
Adam Jurczyk id - opiekun  Hanna Adamowicz

klasa II - kadet

Nadia Czarnecka IId - opiekun  Hanna Adamowicz
Maja Czarnecka IId - opiekun  Hanna Adamowicz

klasa III - junior

Jagoda Kubiak IIIb - opiekun  Hanna Adamowicz

Polsko - Ukrai┼äski Konkurs Fizyczny Lwi─ůtko

Czarnecka Maja IId - uzyska┼éa tytu┼é taona - opiekun  Ludmi┼éa Smo┼éuch
Meyer Michał Ib - uzyskał tytuł taona - opiekun Ludmiła Smołuch

Mi─Ödzynarodowy  Konkurs Pangea

Pawe┼é Ma┼äkowski Ib - finalista - opiekun  Hanna Adamowicz

 konkursy ogólnopolskie

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osi─ůgni─Öcia

Opiekun

 3 IX 2015

 Ogólnopolski konkurs "Zachowaj trze┼║wy umys┼é"

Fundacja Trzeźwy Umysł,
Ministerstwo Sportu i Turystyki,
Ministerstwo Edukacji Narodowej,
Komendant G┼éówny Policji

 laureaci

Paweł Nosiński IIIc
Oliwia J─Ödrzejczyk IIId
Wiktoria Błocińska IIIe
Klaudia Foltyńska IIIf

 

 

mgr
Bo┼╝ena Rekowska

 

 21 XI 2015

 XXI Mistrzostwa Polski
w Tańcu Sportowym

 Klub Sportowy Cobra,
Polski Zwi─ůzek Ta┼äca Sportowego

 kat. Ma┼ée Grupy

 I miejsce

Marta Lamczyk IIc
Magdalena Lamczyk IIc
Adriana Chruszczewska IIc

kat. Formacje

I miejsce

 Marta Lamczyk IIc
Magdalena Lamczyk IIc
Adriana Chruszczewska IIc

 kat. Inne duety

IV miejsce

Marta Lamczyk IIc
Magdalena Lamczyk IIc

kat. Duety

V miejsce

Marta Lamczyk IIc
Magdalena Lamczyk IIc

 

 23 XI 2015

 II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Niech ┼╝yje Rock & Roll"

 MDK Sopot

 III miejsce

Aniela Stacherska Ic

 
mgr
Małgorzata Bratz -Ciemińska

 25 XI 2015

 Ogólnopolski Multitest
z geografii

 Centrum Edukacji Szkolnej Warszawa

 dyplom laureata

Barbara Mindak Ib

 

mgr
Mirella Stanisławska

 11 XII 2015

 Ogólnopolski Konkurs Gimnazjalne Potyczki

 Fundacja M┼éodzie┼╝owej Przedsi─Öbiorczo┼Ťci,
Narodowy Bank Polski

 VI miejsce

Wiktoria Ringwelska IIIb
Laura Stachowicz IIIb
Weronika Wielewska IIIb

 

 

mgr
Gra┼╝yna Pietrzak

 2-3 IV 2016

 Ogólnopolski
Festiwal Form Tanecznych

 Pa┼éac M┼éodzie┼╝y
im.Obro┼äców Poczty Polskiej Gda┼äsk

 kat. Inne Formy Ta┼äca

 I miejsce

Marta Lamczyk IIc
Magdalena Lamczyk IIc

kat. Inne Formy Tańca

II miejsce

 Marta Lamczyk IIc
Magdalena Lamczyk IIc
Adriana Chruszczewska IIc

 kat. Inne Formy Ta┼äca Music Dance

I miejsce

Marta Lamczyk IIc
Magdalena Lamczyk IIc

kat. Taniec Wspó┼éczesny

I miejsce

Marta Lamczyk IIc
Magdalena Lamczyk IIc

kat. Taniec Wspó┼éczesny Music Dance

II miejsce

 Marta Lamczyk IIc
Magdalena Lamczyk IIc
Adriana Chruszczewska IIc

kat. Jazz

III miejsce

Marta Lamczyk IIc
Magdalena Lamczyk IIc

 

 13 IV 2016

 VI Konkurs Biblijny Wydzia┼éu Teologicznego UMK
w Toruniu
i Dzieła Biblijnego Diecezji Pelplińskiej
i Toruńskiej

 Wydzia┼é Teologiczny UMK Toru┼ä

 finalistki

Nikol Gorelikowa IIIb

Aleksandara Glaza IId

 

 

mgr
Barbara Pawlak

IV 2016

  Ogólnopolski konkurs Galileo 
z geografii

Centrum Edukacji Szkolnej

 

 laureat

Łukasz Domachowski IIc

wyró┼╝nienia

Nikodem Szewa IIc
Karolina Gawin IIb

 

 

mgr
Bo┼╝ena Rekowska

 11 VI 2016

 XXIV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu ┼╗ycia

 PCK Warszawa

 finalistka

Adriana Szczempek IIId

 mgr
Wiesława Habecka

 15 VI 2016

Credo 2016
XIX Ogólnopolski Przegl─ůd Piosenki Religijnej Pami─Öci
┼Ťw. Jana Paw┼éa II i ┼Ťw.Jana Chrzciciela - patrona Chojnic

 SP nr 1
Chojnice

 I miejsce

Maja Czarnecka IId

Nadia Czarnecka IId

III miejsce

Celina Lesman Ia

 

mgr
Mirosława Węsierska -Karasiewicz

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE I REJONOWE 

 

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osi─ůgni─Öcia

Opiekun

20 IX 2015

 Powiatowy konkurs plastyczny Kino Polskie
w ramach XVII Chojnickiego Filmobrania 2015

 CHDK

 III miejsce

Natalia Kossak IIIf

Agata Lewandowska IIIb

 

 

mgr Małgorzata Bratz -Ciemińska

 25 X 2015

 Powiatowy konkurs plastyczny Barwy jesieni

"Zabytki Chojnic
i okolic
w jesiennych barwach"

 Chojnickie Centrum Kultury

 I miejsce

 Laura Stachowicz IIIb

 
mgr Małgorzata Bratz -Ciemińska

7 XI 2015

 II Konkurs Piosenki Francuskiej
im.Franciszki Loroch

 MDK Cz┼éuchów,
Towarzystwo Polsko-Francuskie Cz┼éuchów

 I miejsce

Maja Czarnecka IId
Nadia Czarnecka IId
Mateusz Flohr IId

 

mgr
Mirosława Węsierska -Karasiewicz

 10 XI 2015

 XVI Spotkanie
z Pie┼Ťni─ů
i Piosenk─ů Patriotyczn─ů

 SP nr 1
Chojnice

 Grand Prix

Maja Czarnecka IId
Nadia Czarnecka IId

 I miejsce
kat. duety

Maja Czarnecka IId
Nadia Czarnecka IId

 

 

 

mgr
Mirosława Węsierska -Karasiewicz

 24 XI 2015

 Wojewódzki konkurs plastyczny "Na tropach sztuki. Kwiaty
z ca┼éego ┼Ťwiata."

 Zespó┼é Szkó┼é
nr 33
Bydgoszcz

 III miejsce

Wiktoria Miszewska Ib

 

mgr
Aleksandra Falkowska

 10 XII 2015

 Rejonowy konkurs "Promocja zdrowego stylu ┼╝ycia"

 Okr─Ögowy Zarz─ůd PCK

 I miejsce

Adriana Szczempek IIId

II miejsce

Oliwia Gorelikowa IIIb

 

 

 mgr
Wiesława Habecka

 10 XII 2015

 IX Powiatowy konkurs
z J─Özyka
Niemieckiego "Duetsch Macht Spaβ"

 Gimnazjum 1
Chojnice

 II miejsce

Julia Kwa┼Ťna IIIe

 

mgr
Paulina Dropiewska

 16 XII 2015

 XV Powiatowa Olimpiada J─Özyka Angielskiego

 II LO
Chojnice

 II miejsce

Julia Kwa┼Ťna IIIe

 
mgr
Marta Kujawska

 21 I 2016

 Wojewódzki konkurs  Origami modu┼éowego
w kategorii "Świat inspiruje matematykę"

 Uniwersytet Gda┼äski Wydzia┼é Matematyki Fizyki
i Informatyki

 II miejsce

Anna Oleszczuk IIe

 

mgr
Anna Tobolewska

 8 III 2016

 Wojewódzki etap XXIII Ogólnopolskiego M┼éodzie┼╝owego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowizn─Ö"

 PTTK Gda┼äsk

 I miejsce

Sara Glock IIId

 

 

mgr
Mirella Stanisławska

 10 III 2016

 VII Powiatowy Konkurs J─Özyka Polskiego
"Z poprawn─ů polszczyzn─ů za pan brat"

 ZS nr 7
Chojnice

 III miejsce

Julia Śliwicka IIIf

Weronika Bosiacka IIa

Marta Lamczyk IIc

 mgr
Ewelina Lemańczyk

mgr
Anna Buchwald

mgr
Magdalena Skrzyńska

 10 III 2016

 Powiatowy konkurs
"Z ekonomi─ů za pan brat"

 Gimnazjum 3
Chojnice

 IV miejsce

Albert Raith Ib
Paweł Mańkowski Ib
Michał Meyer Ib

 

mgr
Hanna Adamowicz

 14 III 2016

 IX Powiatowy Konkurs "Humanistyczne Potyczki"

 Gimnazjum1
Chojnice

 I miejsce

Jerzy Ilnicki Ib
Barbara Mindak Ib

V miejsce

Adam Jurczyk Id
Katarzyna Derkus Ia

 

 mgr
Aleksandra Falkowska

mgr
Marta Szczukowska

mgr
Magdalena Skrzyńska

 15 III 2016

 Wojewódzki konkurs ekologiczny

 Gimnazjum Jezuitów Gdynia

 finali┼Ťci

Adriana Szczempek IIId
Jakub Domagała IIIf
Szudrowicz Janusz IId

 

 mgr
Wiesława Habecka

 

in┼╝
Ewa Sobieraj

 15 III 2016

 IX Powiatowy Konkurs Frazeologiczny "M─ůdrej g┼éowie do┼Ť─ç dwie s┼éowie"

 Gimnazjum1
Chojnice

 III miejsce

Katarzyna Orłowska IId

 

mgr
Aleksandra Falkowska

 16 III 2016

 Powiatowy konkurs "Czar Par"

 Gimnazjum 1
Chojnice

 II miejsce

Maja Czarnecka IId
Nadia Czarnecka IId
Katarzyna Orłowska IId
Aleksandra Gostomska IIe

 

 

mgr
Hanna Adamowicz

 17 III 2016

 Wojewódzki etap XXXIII Ogólnopolskiego Krajoznawczego Konkursu M┼éodzie┼╝owego "Poznajemy Ojcowizn─Ö"

 PTTK Gda┼äsk

 I miejsce

Sara Glock

 

 mgr
Mirella Stanisławska

 18 III 2016

 Wojewódzki konkurs "Promocja zdrowego stylu ┼╝ycia"

  Okr─Ögowy Zarz─ůd PCK
Gdańsk

 I miejsce

Adriana Szczempek IIId


 mgr
Wiesława Habecka

 22 III 2016

 V Powiatowy konkurs chemiczny

 Gimnazjum 3 Chojnice

 II miejsce

Milena K┼éopotek G┼éówczewska IIa
Albert Woroniecki IIa
Adam Jurczyk Id

 

 

 mgr
Ludmiła Smołuch

 4 IV 2016

 Wojewódzki konkurs recytatorski poezji polskiej "Turniej recytatorski"
etap powiatowy

 Chojnickie Centrum Kultury

I miejsce

Wiktoria Ringwelska IIIb

 III miejsce

Maja Figura IIIf

 

mgr
Piotr Rutkowski

mgr
Ewelina lemańczyk

 4 IV 2016

 Powiatowy konkurs literacki "┼╗ywot konia na Kociewiu"

 Miejska Biblioteka Publiczna
Czarna Woda

 I miejsce

Agnieszka Pawłowska Id

II miejsce

Julia Drozd Id

III miejsce

Natalia Pilarska Id

 

 

 

 

mgr
Marta Szczukowska

 8 IV 2016

 III Powiatowy konkurs j─Özyka niemieckiego
i angielskiego

 Zespó┼é Szkó┼é Charzykowy

 I miejsce

Albert Raith Ib

II miejsce

Paweł Kowal Ic

 

 mgr
Paulina Dropiewska

 16 IV 2016

 II Powiatowy Turniej Wiedzy
o Kulturze Niemiec

 MDK Cz┼éuchów
Technikum 2 Chojnice
Gimnazjum 2 Chojnice
Stowarzyszenie na Rzecz Lokalnej Przedsi─Öbiorczo┼Ťci

 II miejsce
-konkurs piosenki

Marta Wieczorkiewicz IIIb

 

mgr
Paulina Dropiewska

 16 IV 2016

 Konkurs literacki "Zaprzyja┼║nij si─Ö z ..."

 Technikum Le┼Ťne
Tuchola

 laureatka

Agnieszka Pawłowska Id

 

 mgr
Marta Szczukowska

 22 IV 2016

 IX Powiatowy konkurs "┼Üwiadomy konsument Europy"

 Zespó┼é Szkó┼é
nr 7 Chojnice

 III miejsce

Łukasz Domachowski IIc
Nikodem Szewa IIc
Remigiusz Meyer IIc

 

 

mgr
Wiesława Habecka

 22 IV 2016

 XXV Spotkania
z poezj─ů

 LO Chojnice

 kat. poezja ┼Ťpiewana

I miejsce

Maja Czarnecka IId
Nadia Czarnecka IId

kat. interpretacje

II miejsce

Maja Figura IIIf

 

mgr
Mirosława
W─Ösierska Karasiewicz

 

 

 

mgr
Piotr Rutkowski

 22 IV 2016

 IX Powiatowe dyktando
"O z┼éote pióro"

 II LO
Chojnice

 II miejsce

Julia Ślewicka IIIf


 mgr
Ewelina Lemańczyk

 27 IV 2016

 II Wojewódzki Konkurs Plastyczno- J─Özykowy "Das ist doch sehenswert"

 Zespó┼é Kszta┼écenia Podstawowego
i Gimnazjalnego nr 12
Gdańsk

 kat. gra dydaktyczna

II miejsce

Laura Polaszek IIIb

 

 mgr
Paulina Dropiewska

 3 V 2016

 Konkurs wokalny Polskiej Piosenki Wojskowej
i Patriotycznej

 Gminny O┼Ťrodek Kultury Kocza┼éa

 I miejsce

Maja Czarnecka IId
Nadia Czarnecka IId

II miejsce

Pola Smagorzewska IIIb

 

 mgr
Mirosława Węsierska Karasiewicz

 10 V 2016

 IV Festiwal Piosenki Obcoj─Özycznej "Euro-Song" Chojnice 2016

 SP nr 1
Chojnice

 I miejsce

Pola Smagorzewska IIIb

I miejsce

Paulina Kuklińska IIe
Jakub Wojtala IIe
Jerzy Terlecki IIe

 
mgr
Mirosława Węsierska Karasiewicz

 

 

mgr
Piotr Rutkowski

 11 V 2016

 Powiatowy konkurs plastyczny "Karykatura polityka"

 Gimnazjum 3
Chojnice

 I miejsce

Laura Stachowicz IIIb

 mgr
Bo┼╝ena Rekowska

mgr
Małgorzata Bratz -Ciemińska

 13 V 2016

 Powiatowy konkurs plakat-wolontariat

 Fundacja Palium,
Chojnickie Centrum Kultury

 III miejsce

Laura Stachowicz IIIb

 
mgr
Iwona Sakowska

 23 V 2016

 Wojewódzki konkurs recytatorski poezji polskiej

 MDK Sopot

 wyró┼╝nienie

Marta Wieczorkiewicz IIIb
Wiktoria Ringwelska IIIb

 

mgr
Piotr Rutkowski

 V 2016

 I Wojewódzki konkurs j─Özykowo -multimedialny "Die Methode macht Spaβ"

 Gimnazjum 16
Gdańsk

 wyró┼╝nienie

Kinga Padewska IIIb
Agata Lewandowska IIIb

 

 mgr
Paulina Dropiewska

 25 V 2016

 Powiatowy konkurs "Samorz─ůd Uczniowski - razem znaczy wi─Öcej!"

 Starostwo Chojnice

 I miejsce

Weronika Wolska IIIe

 II miejsce

Wiktoria Pawlikowska IIId
Paulina Wojtalewicz IIId

 

 

 

 mgr
El┼╝bieta Weltrowska

8 VI 2016

  XV Powiatowy konkurs literacki "┼Üwiat jest teatrem..."

 Chojnickie Towarzystwo Przyjació┼é Nauk

 II miejsce

Paulina Wojtalewicz IIId

 
mgr
Maria Michalak -Kimel

 14 VI 2016

 XIII Powiatowy Konkurs Piosenki Niemieckiej
i Angielskiej "Mit den Liedern geht das Lernen besser"

 Gimnazjum1
Chojnice

 II miejsce

Paulina Kuklińska IIe

 

mgr
Piotr Rutkowski

 

 konkursy mi─Ödzyszkolne

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Osi─ůgni─Öcia

Opiekun

 28 X 2015

 Miejski konkurs plastyczno -fotograficzny
"Zwierz─Öta
w literaturze
i malarstwie"

Chojnickie Stowarzyszenie Mi┼éo┼Ťników Zwierz─ůt,
Schronisko dla Zwierz─ůt Przytulisko

 I miejsce

Oliwia Jankowska IIa

II miejsce

Paulina Zygmańska IIIf

 

mgr
Iwona Sakowska

 5 II 2016

 Miejski Turniej "League
of Legends"

 ZS
Chojnice

 III miejsce

Filip Bienert IIIa
Kamil Krakowiak IIIa
Kacper Pestka IIIf
Paweł Dahlke IIIf
Filip Figiel IIIe

 

 

 

mgr
Karolina Kowalska

 18 III 2016

 XVIII Mi─Ödzyszkolny konkurs recytatorski "Wiersze-pere┼éki poezji polskiej"

 Gimnazjum 1 Chojnice

 II miejsce

Maja Figura IIIf

III miejsce

Filip Schultz IId

 

mgr
Ewelina Lemańczyk

mgr
Piotr Rutkowski

 27 IV 2016

 Mi─Ödzyszkolny konkurs ortograficzny j─Özyka angielskiego "Dyktando
o pióro Filomatów"

 LO
Chojnice

 I miejsce

Laura Polaszek IIIf

 

mgr
Marta Kujawska

 

 wi─Öksze sukcesy sportowe

 III miejsce w Turnieju Pi┼éki Siatkowej Dziewcz─ůt o Puchar Dyrektora Mi─Ödzyszkolnego O┼Ťrodka Sportu i Rekreacji w Cz┼éuchowie
   (21.10.2015r.)

przygotowywał mgr Tomasz Skrzyński

 I miejsce w Jesiennym Turnieju Pi┼éki Siatkowej Dziewcz─ůt o Puchar LW PARTNER    (09.11.2015r.)

przygotowywał mgr Tomasz Skrzyński

  I miejsce w Turnieju Pi┼éki Siatkowej Dziewcz─ůt o Puchar Firmy Transportowej (23.11.2015r.)

przygotowywał mgr Tomasz Skrzyński

  II miejsce w Miko┼éajkowym Turnieju Pi┼éki Siatkowej Ch┼éopców (04.12.2015r.)

przygotowywał mgr Marcin Dobek

   III miejsce w Miko┼éajkowym Turnieju Pi┼éki Siatkowej Dziewcz─ůt (08.12.2015r.)

przygotowywał mgr Tomasz Skrzyński

III miejsce w IX Miko┼éajkowym Turnieju Pi┼éki Siatkowej Dziewcz─ůt
Starogard Gdański(13.12.2015r.)

przygotowywał mgr Tomasz Skrzyński

II miejsce w Mi─Ödzyszkolnych Zawodach w Pi┼ék─Ö R─Öczn─ů Dziewcz─ůt (01.02.2016r.)

przygotowywał mgr Krzysztof Nyks

  I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Pi┼éki Koszykowej Ch┼éopców (10.03.2016r.)

przygotowywał mgr Dawid Jeruzal

  I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Pi┼éki Koszykowej Dziewcz─ůt (17.03.2016r.)

przygotowywał mgr Hubert Szwankowski

   I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Pi┼éki Siatkowej Dziewcz─ůt (18.03.2016r.)

przygotowywał mgr Tomasz Skrzyński

I miejsce w Powiatowym Turnieju Pi┼éki Koszykowej Ch┼éopców (31.03.2016r.)

przygotowywał mgr Hubert Szwankowski

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Koszykówki Dziewcz─ůt (06.04.2016r.)

przygotowywał mgr Krzysztof Nyks

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Pi┼éce No┼╝nej Dziewcz─ůt (22.04.2016r.)

przygotowywał mgr Krzysztof Nyks

I miejsce w Pó┼éfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w Pi┼éce Siatkowej Dziewcz─ůt (26.04.2016r.)

przygotowywał mgr Tomasz Skrzyński

 VI miejsce w Finale Wojewódzkiej XVII Gimnazjady w Pi┼éce Siatkowej Dziewcz─ůt (16.05.2016r.)

przygotowywał mgr Tomasz Skrzyński

 III miejsce w Turnieju Pi┼éki Siatkowej Pla┼╝owej o Puchar Burmistrza Kamienia Kraje┼äskiego(16.06.2016r.)
- Wiktoria Paluch IIIf
-Jagoda Kubiak IIIb

przygotowywał mgr Tomasz Skrzyński