konkurs na kartkę z okazji DEN 2018-10-20

By tradycji stało się zadość świetlica szkolna zorganizowała kolejną edycję szkolnego konkursu plastycznego „Kartka z okazji Dnia Edukacji Narodowej".

12.10. konkurs rozstrzygnięto i wręczono nagrody laureatom. Wśród nagrodzonych znaleźli się następujący uczniowie:

I m. Dominika Soja III d gimnazjum

II m. Pola Sakowska VIII b

II m., Marta Małysz III d gimnazjum

III m. Sara Rohde VIII a

III m. Fabian Ludka VIII a

W kategorii klas młodszych:

I m. Martyna Kołsut I c

II m. Judyta Galinska IV b

II m. Dorota Lica IV b

II m. Ania Lica I b

III m. Tosia Sporysz IV b

III m. Zuzia Lewińska III a

Gratulujemy zwycięzcom, a p. dyrektor za ufundowanie nagród.

Tematykę kolejnych konkursów znajdziecie na tablicy ogłoszeń.

sprzątanie świata 2018-10-02

Dnia 20 września wszyscy uczniowie kl. III wraz z wychowawcami w związku z akcją pt. ,,Sprzątanie świata'' udali się do parku w okolicach ulicy Fatimskiej w Chojnicach w celu wysprzątania tego terenu.
IIIe: "Wyruszyliśmy z uśmiechem na twarzach i mnóstwem energii. Zastaliśmy  śmieci i odpady leżące na ziemi. Wzięliśmy się do pracy. Po godzinie pracy okolica była wysprzątana, ani jednego papierka. Pogoda dopisywała nam przez cały czas. Byliśmy z siebie dumni, bo porządek pozostawiony tam jest owocem naszej pracy".
Na zdjęciu klasa IIIe

zaczynamy nowy rok szkolny 2018/2019 2018-09-01

Nowy rok szkolny 2018/2019 zaczynamy 3 września o godz.8.00
Każda klasa ma spotkanie we własnej sali lekcyjnej z wychowawcą.
Mamy nadzieję, że odpoczęliście i jesteście gotowi do nowych wyzwań.

rok szkolny 2017/2018 2018-09-01

Wydarzenia z poprzedniego roku szkolnego:

moje miejsce pracy 2018-06-19

5 czerwca Anna Dzwonkowska  z klasy IIb zajęła zaszczytne miejsce w gronie 20 nagrodzonych Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego "Moje miejsce pracy" organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie, Narodowy Bank Polski oraz Fundację Warszawski Instytut Bankowości. Nagrodą w konkursie była kamera sportowa. Wraz z uczennicą w uroczystości brała udział opiekunka pani Grażyna Pietrzak. Gratulujemy!

kolejny sukces 2018-06-07

Uczennica naszej szkoły Celina Lesman brała udział w konkursie piosenki i poezji patriotycznej ,,100 lat Niepodległej'' zajmując I miejsce. Organizatorami konkursu było Stowarzyszenie Obywatelskie Projekt Chojnicka Samorządność. Gratulujemy kolejnego sukcesu!

Festyn rodzinny 2018-05-24

25 maja o godz. 15.30 w fosie miejskiej rozpocznie się Festyn Rodzinny. Będziemy świętować Dzień Matki i Dzień Dziecka. Będzie mnóstwo atrakcji. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

egzaminy 2018-04-19

Trwają egzaminy gimnazjalne (18-19-20 kwietnia).
Drodzy trzecioklasiści życzymy połamania piór!

najlepsi 2018-04-09

5 kwietnia 2018 r w Technikum nr 3 im. Bohaterów Szarży pod Krojantami  w Chojnicach odbył się konkurs gramatyczno-leksykalny z j. angielskiego dla uczniów klas III gimnazjum. Najlepiej test wielokrotnego wyboru rozwiązali nasi koledzy ze Szkoły Podstawowej nr 1. Pierwsze miejsce zajęła Barbara Mindak z kl III b, drugie Michał Meyer również z tej samej klasy. Gratulujemy!!!

konkurs na kartkę wielkanocną 2018-03-26

W dniu 23.03.2018 r. rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny „Kartka Wielkanocna", którego organizatorem była świetlica szkolna. Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących uczniów:

W kategorii klas I-III nagrody otrzymali:

Im. Tosia Sporysz kl. III b
II m. Klaudia Odya kl. I c
II m. Blanka Kaźmierczak kl. I a
II m. Zuzia Mączka kl. I a
III m. Aleksandra Lis kl. I b
III m. Jakub Piątek kl. I d

W kategorii klas IV-VII

Im. Hania Wyrwas kl. IV a
II m. Pola Sakowska kl. VII b
III m. Kamlia Wieczorek kl. VI c

W Kategorii gimnazjum

I m. Dominika Soja kl. II d
II m. Kinga Laska kl. III d

Gratulujemy laureatom i życzymy wszystkim Wesołych Świąt.