kartka dla nauczycieli 2017-10-15

13 października w świetlicy szkolnej rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Kartka z okazji Dnia Edukacji Narodowej". Komisja nagrodziła prace następujących uczniów:
W kategorii klas I-III:
I m. Franek Jarzembiński III dI m. Tosia Sporysz III b
W kategorii klas dzieci starszych:
I m. Aleksandra Grubicka II b (gimnazjum)
II m. Pola Sakowska VII b (szkoła Podstawowa)
III m. Weronika Janicka (gimnazjum)
Wyróżnienia:Marianna Jarzyna II b (gimnazjum)Dominika Soja II d (gimnazjum)
Gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

niezwykli goście 2017-10-10

Dnia 5 października z okazji Światowego Dnia Zwierząt świetlicę odwiedzili niezwykli goście - pieski rasy Samoyed Kenai i Aske wraz z opiekunami panią Pauliną Szymańską i Ewą Kwiatkowską (naszą pielęgniarką). Psy sprawiły dzieciom wiele radości. Dowiedziały się jak należy dbać o zwierzęta, co lubią a czego nie.

Dziękujemy 2017-09-10

Dziękujemy firmie PEN-POL IMPORT-EXPORT produkującej wyroby pościelowe, za zaangażowanie oraz niesienie pomocy szkole.
Życzymy wytrwałości i sukcesów w Państwa codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

zaczynamy... 2017-09-05

Witamy po wakacjach!

Drodzy Uczniowie czas zacząć pracę w nowym roku szkolnym.
Dla niektórych z was to nowa szkoła i nowi nauczyciele.

W imieniu Dyrekcji i Grona Pedagogicznego witamy Was wszystkich serdecznie.

Życzymy powodzenia!

bractwo dziękuje 2017-09-03

Bractwo Rycerkie herbu Tur dziękuje za wsparcie XI Turnieju Rycerskiego. Cieszymy się, że możemy pomagać w tak ciekawym wydarzeniu, jakim jest turniej rycerski. Z całego serca popieramy ludzi z pasją.

Czas wracać do szkoły 2017-08-29

Drodzy Uczniowie, czas wracać do szkoły.
Nowy rok rozpoczynamy 4 września o godz. 8.00.
Spotykamy się z wychowawcami w swoich salach.

Do zobaczenia w poniedziałek :-)

noc z gwiazdami 2017-06-12

Otrzymaliśmy podziękowanie od Stowarzyszenia LekTURa i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach za pomoc w przeprowadzeniu IV Nocy w Bibliotece
pn. "Noc z gwiazdami". Co roku wspieramy tą akcję i czynnie włączamy się
do jej realizacji.

dla przytuliska 2017-06-12

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie skierowane do wszystkich uczniów, którzy wsparli swoją pracą lub darowiznami Schronisko dla Zwierzą Przytulisko.
W zabieganym świecie są jeszcze wrażliwi ludzie dostrzegający niedolę naszych braci mniejszych.

udział w ogólnopolskim zlocie laureatów konkursu „Poznajemy Ojcowiznę” 2017-05-31

W dniach 26-28.05.2017r.  Iwona Zakrzewska z klasy IIIa wraz z opiekunką p. Mirellą Stanisławską uczestniczyły w trzydniowym zlocie w Witnicy
k. Gorzowa Wielkopolskiego. Zlot jest formą nagrody dla wszystkich laureatów Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”.
Gratulujemy Iwonie zdobycia II miejsca!

więcej o zlocie

spektakl charytatywny 2017-05-24

Spektakl charytatywny grupy teatralnej „Za młodzi"

11 maja koło teatralne z Gimnazjum nr 2 wystawiło spektakl „ Horror w szkole" gościnnie w auli Szkoły Podstawowej nr 1. Przedstawiono utwór autorstwa Anny Buchwald inspirowany powieścią kryminalną Agathy Christie. Oprócz przedstawienia widzowie mogli wysłuchać minikoncertu w wykonaniu Mai i Nadii Czarneckich oraz Pauliny Kuklińskiej, Jerzego Terleckiego i Jakuba Wojtali. Datki od widzów zostały przeznaczone dla sześcioletniego Bartka Markowskiego, na czekającą go wkrótce operację serca. Młodzi aktorzy pod kierunkiem opiekunki koła Anny Buchwald spisali się świetnie i udowodnili, że drzemie w nich talent aktorski.
fotki z przedstawienia